Podczas Sztafety rowerowej na 60-lecie Czerwionki-Leszczyn będziemy wspierać Krzysztofa Najdowskiego. Pomóżmy mu wyrwać się z domu. Teraz jest uziemiony w swoim mieście. Nie może wyjechać do lekarza, rehabilitanta czy po prostu gdzieś wyjechać poza swoje miasto. Pomóżmy mu poprawić komfort życia. Każdy grosz pomoże mu wrócić do namiastki normalności. Potrzebny jest samochód, nawet stary czy używany. Krzyś walczy już prawie rok. Bez Was nie da rady!

Historię Krzysia znajdziecie tutaj.

Oto opis ze zrzutki:

Historię Krzysia już znacie. Dzięki Waszej hojności, podczas ostatniej zbiórki udało się zebrać ponad 32 tys. zł, które pokryły czterotygodniowy turnus rehabilitacyjny. Dzięki niemu, Krzysiek zrobił znaczne postępy w panowaniu nad ruchami ramion, postawie siedzącej i ogólnej motoryce. Teraz potrzebuje samochodu żeby móc gdziekolwiek się poruszyć.

Krzysiek chce w końcu wrócić do społeczeństwa, ale by to robić musi mieć możliwość swobodnego przemieszczania się, dlatego teraz chcemy Was prosić o wsparcie w zakupie samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych.

Pojazdy tego typu są bardzo drogie i zdajemy sobie sprawę, że stać nas będzie jedynie na pojazd używany i bardzo leciwy. Niemniej jednak, taki samochód w pełni zaspokoi Krzysia potrzeby, bo najważniejsze jest, żeby miał rampę i możliwość zabezpieczenia osoby na wózku podczas jazdy. Otworzy to Krzyśkowi drogę do tego, by samodzielnie dojechać na rehabilitację oraz by móc w końcu ruszyć się gdzieś dalej, niż tylko kilkaset metrów wokół domu. Wierzcie nam, że taka możliwość poprawi bardzo jego komfort psychiczny i przysłuży się znacząco do poprawy jego zdrowia.

Za każdą złotówkę serdecznie Wam dziękujemy!

Zapraszamy również na zrzutkę, gdzie w dalszym ciągu zbieramy na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji! Tam też znajdziecie historię Krzysia, jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście.

Przypominamy także, że podczas Sztafety na 60-lecie Czerwionki-Leszczyn, organizowanej przez nasze Stowarzyszenie także będziecie mogli Go wesprzeć. Liczy się każdy grosz, za który rodzina, narzeczona Magdalena i przyjaciele są Wam bardzo wdzięczni! Link do zbiórki znajdziecie tutaj.